Hodowla: Ścigając Wiatr
region: woj. śląskie
Data urodzenia: 25 kwietnia 2017 r.
urodziło się 8 szczeniąt (4 psy i 4 suczki)

ojciec:


ziggy

A3 Earl Ziggy Dei Matiblu (Bulldurham x You Too Dei Matiblu)
HD A, ED 0/0, OCD free
CEA, TNS, NCL normal
MDR1 +/+
spondyloze - negativematka:

ronjasw
Mł.Ch.Pl Ronja Rubinove Srdce
HD A, ED 0/0
CEA, TNS, NCL normal
CEA, PRA, Cat. free

Oboje rodziców to zrównoważone i bezproblemowe psy. Nieagresywne, bardzo przyjazne do ludzi. Bez reakcji na strzały.
Flawi (matka) jest typowym showkiem - czasem miewa problemy z motywacją, jest trochę indywidualistką, nie miała naturalnego aportu. Jest za to dosyć spokojna i bezproblemowa w codziennym życiu, nie ma problemu z odpoczywaniem czy nakręcaniem się na dziwne rzeczy (jak np pasienie cieni, łapanie kropel wody etc.). Sprawdziła się w pracy pasterskiej. Niedawno zaczęła pracę nosem (jako pies tropiący) i wykazuje duży talent, jest chwalona przez trenerów.
Ziggy (ojciec) na co dzień trenuje i startuje w agility na poziomie A3. Pochodzi z linii sportowo-pracujących, jego ojciec i dziadkowie to utytułowane i rozpoznawalne psy we Włoszech. Posiada rozwinięty instynkt pasterski, ale nigdy nie został pod tym kątem porządnie sprawdzony. Jest odporny na presję i bardzo nastawiony na pracę z człowiekiem.

Miot skierowany jest do osób chcących stawiać pierwsze kroki w psich sportach, osób szukających psa do pracy terapeutycznej lub będących członkami grup poszukiwawczo-ratowniczych.
Szczenięta zostaną sprawdzone pod kątem pracy ratowniczej przez osobę "z zewnątrz" :)

Przyjmuję rezerwacje na konkretną płeć - nie ma możliwości wyboru szczeniaka po zdjęciu! Ostateczny wybór będę podejmować ja, przyszły właściciel jedynie w przypadku kiedy więcej niż jedno szczenie będzie pasowało do jego trybu życia i oczekiwań (decyzja zostanie podjęta gdy maluchy będą miały 5-6 tygodni).

Przed rezerwacją konieczna jest rozmowa telefoniczna ze mną oraz zapoznanie się z umową kupna-sprzedaży.
Więcej informacji na temat miotu można uzyskać poprzez wiadomość prywatną na FB (Kaja Chudalewska) lub telefonicznie - 602 125 913

Gościmy:

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj