Klub Border Collie

Grupa miłośników border collie podjęła próbę stworzenia klubu rasy pod egidą ZKwP/FCI chcąc podjąć wszelkie , aby popularyzować rzetelne informacje o rasie border collie:  o wymaganiach, specyfice, istotnych badaniach,  możliwych chorobach genetycznych itd. – i to są jedne z nadrzędnych celów powstającego Klubu Border Collie.

Bardziej szczegółowy opis celów można znaleźć od tym linkiem: Cele Klubu BC - wersja wstępna

Osoby chętne do przystąpienia do klubu mogą pobrać deklarację do przystąpienia do klubu tutaj: DEKLARACJA .

Szczegółowe informacje oraz dyskusja: Grupa FB- Polski Klub Bordercollie

Deklaracje można wysłać na adres:

Jolanta Jasienicka
(Klub Border Collie)
ul. Wakacyjna 5
05-510 Czarnów

klubbcpl@gmail.com

Powyższy adres jest podany wyłącznie do celów korespondencji związanej z tworzeniem Klubu Border Collie.

Wszelkie sprawy związane ze stroną Border Collie Info prosimy kierować do odpowiedniego działu redakcji: KONTAKTY 

Mapa szkoleń pasterskich

Zapraszamy do korzystania z mapki szkoleń pasterskich.
Prosimy o kontakt, jeśli Twoje gospodarstwo jest uwzględnione, a chciałbyś/chciałabyś je usunąć, zmienić jakieś informacje lub dodać zdjęcie. Prosimy także o kontakt, jeśli chciałbyś/chciałabyś dodać swoje gospodarstwo do mapki.  

 

Krótka historia mapki:

Mapka polskiego pasterstwa powstała w 2009 lub 2010 na forum "Przypiecek".  Jej pierwszą wersję zrobiłam jako twór statyczny: była to zeskanowana mapa Polski z zaznaczonymi ośrodkami w  formie owieczek.  Potem nadeszły Google Maps i pomysł rozwinęła Karolina Walczak na stronie pasterstwo.pl. Natępnie mapką zajęła się Agata Zielińska i jej  mapka przez wiele lat była głównym źródłem informacji o miejscach treningowych. Obecna mapka też jest zrobiona z pomocą Google,  staramy się ją rozszerzać o kraje sąsiadujące z Polską i na bieżąco uzupełniać informacje.   
Zapraszamy do współpracy!

Maja Wagner-Nawrocka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zaloguj