Sprzedam zamrożone nasienie Cheviot Jamie - doskonałego psa trialowego z wielkiej  Brytanii z rejestracją ISDS/KC 

 

ur. 09.04. 2005 
DNA CEA Normal 
TNS Normal 
HD-A 

Trikolor

Praca z owcami, filmiki: (1) Cheviot Jamie  (2) Cheviot Jamie

Jamie wygrał swój pierwszy trial w wieku 11 miesięcy. Na na swoim koncie 28 wygranych zawodów open, i uzyskał lokaty w dalszych 70 trialach open.  Jego pierwszym właścicielem jest Bobby Dalziel, z którym Jamie spędził większość swojej kariery zawodnika.  Jest to pies o naprawdę wyjątkowym wyczuciu owiec oraz o doskonałym charakterze poza owcami. Jego mocne strony to fenomenalna umiejętność czytania owiec, wyjątkowa stabilność charakteru, piękny styl, silne oko. Jest to pies który nigdy się nie poddaje i przed którym owce czują bardzo duży respekt. 

Nasienie Jamie’ego jest przechowywanie w klinice w Wrocławiu specjalizującej się w zabiegach sztucznego zapłodnienia.  Jamie miał kilka miotów AI.  Nasienie sprzedaję ponieważ moje dwie kolejne suki  hodowlane zostały wycofane z hodowli i nie planuję w najbliższym czasie zakupu następnego szczenięcia do hodowli.

Więcej o Jamie'im na stronie Kinloch Sheepdogs

Kontakt:  

Maja Wagner-Nawrocka:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy:

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj